

513 300 ₴
497 901 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «СПА Santa Cruz. Серия Island Spas»
У цій компактній, затишній моделі представлені всі переваги більш "великі" представників марки Island Spas. Ідеально скомпоновані масажні місця, що містять комфортний лежак, дали змогу моделі Santa Cruz стати ідеальним вибором для тих, хто зіткнувся з проблемою обмеженого простору, але не хотів би під час вибору спа невеликого розміру жертвувати комфортом усередині басейну.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artesian SPAS |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Висота з корпусом | 81 см |
| Довжина з корпусом | 213 см |
| Ширина з корпусом | 155 см |
| Основні | |
| Кількість гідромагмагнітних помп | 2 Штука. |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 33 Штука. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Тип SPA-бассейна | Внутрішній параметр |