13 889 ₴
Технічні характеристики:
| Артикул | V400 |
|---|---|
| Завантажте додаткові матеріали | |
| Призначення | Приватні басейни |
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Полімер посилений скловолокном |
| Макс. об’єм басейну, л | 25 900 |
| Діаметр фільтра, мм | 410 |
| Макс. пропускна здатність, м³/год | 6.5 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 250kPa/36psi/2.5bar |
| Загрузка піску, кг | 35 |
| Фракція, мм | 0.5–0.8 |
| Тип підключення | Верхнє |
| З'єднання | 50 мм |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 757х410 mm |
| Вага в упаковці, кг | 11.5 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 24 місяці на фільтраційну ємність Emaux |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Гонконг |
| Діаметр фільтра | 410 мм |
| Завантаження піску | 35 кг |
| Об'єм басейну | 25 куб. м |