
27 047 ₴
Насос Aquaviva LX WP500-I без префільтру ефективно використовується для подачі води. Застосовується в СПА, ваннах, басейнах. Модель виготовлена за сучасною технологією з використанням довговічних термостійких, антикорозійних матеріалів.
| Артикул | WP500-I (M) |
|---|---|
| Завантажте додаткові матеріали | Інструкція |
| Призначення | Протитечії, SPA, гідромасаж, атракціони |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Ні |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 268 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 67 при 10 |
| Корисна потужність, к. с. | 5 |
| Потужність, кВт | 3.7 |
| Номінальна сила струму, А | 15 |
| Робоча температура води, °С | Від +5 до +50 °C |
| Ступінь захисту | IP55 |
| З'єднання | 75 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 22.5 |
| Розмір | 458х261х209 мм |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |