


49 980 ₴
Насос без префільтра HCP10251E. Аналог моделей BC250/KA250. Напірні (подаючі) насоси використовуються для роботи систем гідромасажу, зустрічного перебігу, фонтанів, водоспадів та інших водних атракціонів. Корпус із термічно обробленого пластику з посиленням зі скловолокна. Крильчатка з норилу. Підходить для роботи з солоною та морською водою. З'єднання корпусу 3" нар. різь. Комплектується муфтами перехідними на 90 мм під клей.
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Призначення насоса | Громадські басейни, Атракціони, протитоки |
| Наявність префільтра | Немає |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 44 при 10 м |
| Вхідна потужність, кВт | 2.3 |
| Вихідна потужність, л. с. | 2.5 |
| З'єднання | 90 мм |
| Додатково |
|
| Розмір | 581x291x387 мм |
| Вага, кг | 25 |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 581x291x387 мм см |
| Вага | 25 |
| Призначення | приватні басейни |
| Тип | обладнання для фільтрації |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |