264 453 ₴
238 007,70 ₴
Тепловий насос Aquajoy Optimus 30T для басейнів об’ємом від 80 000 до 150 000 л. Оснащений титановим теплообмінником у корпусі з ПВХ, стійким до впливу хлорованої та солоної води. Завдяки оптимізованому вентилятору та компресору насос працює тихо — лише 50–59 дБ(А) на відстані 10 метрів. Компактний, надійний і простий у підключенні — ідеальне рішення для приватних і комерційних басейнів.
| Артикул | AV-HPMX30 |
|---|---|
| Завантажте додаткові матеріали | |
| Тип насоса | Моноблок |
| Тип конструкції | Вертикальний |
| Інвертор | Так |
| Температура роботи (при мін. температурі повітря) | Від -15°C |
| COP / енергоефективність | COP 11–17 |
| Управління | Wi-Fi, Панель на корпусі |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Призначення | Громадські басейни |
| Теплова потужність, кВт | 31.2 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | 150 |
| Рекомендований потік води, м³/год | 11.4 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь із порошковим фарбуванням |
| Компресор | Mitsubishi Electric (DC Inverter) |
| Робоча температура повітря | Від -15°C до +43°C |
| Робоча температура води | Від +9°C до +40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | 59 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | 29 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 3 400 |
| Режим розморожування | Так |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 970×1010×1075 мм |
| Вага в упаковці, кг | 116.0 |
| Виробник | Aquajoy |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquajoy |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип теплового насоса | Вода - повітря |
| Теплова потужність | 31.21 кВт |
| Електрична потужність | 5.08 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |