


73 100 ₴
Робот Хайворд Tigershark QC являє собою універсальне рішення для швидкого очищення домашніх басейнів. Запатентована технологія Quick Clean дає змогу прибирати басейни за 90 хвилин. Tigershark QC витрачає мінімум електроенергії, виконуючи водночас великий обсяг роботи з обслуговування водойми. Продуктивність пилососа Tigershark QC досягає 300 метрів квадратних на годину. Модель TigerShark QC з валиком із гуми.
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Тип пилососа | Робот |
| Площа басейну, м2 | 60 - 80 |
| Довжина кабелю живлення | 17 м |
| Режим очищення робота-пилососа | Дно, стіни, ватерлінія |
| Цикл очищення, хвилини | 90/180 |
| Продуктивність, м3/год | 17 |
| Живлення | 230В/50Гц |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 41х41х28 см |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | США Америки |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 41х41х28 см см |
| Вага | 10 |
| Призначення | для донного використання|для поверхневого використання|очищення борту|очищення ватерлінії|очищення дна |
| Вид | пилосос для басейну |
| Застосування | мобільні басейни | стаціонарні басейни |
| Гарантія | 24 місяці |