16 442 ₴
Насос Hayward SP2503XE61 EP 33 - це ідеальний варіант для циркуляції і фільтрації води в приватних і комерційних басейнах об'ємом до 20 000 л. Корпус насоса виготовлений з термопластика посиленого скловолокном. Крильчатка виконана з норіла, оснащена втулкою з нержавіючої сталі. Насос обладнаний вбудованим префільтром з прозорою кришкою з полікарбонату на різьбовому кріпленні. Знімна пластикова корзина виконана з білого пластику.
| Штрихкод | 3 660 149 606 722 |
|---|---|
| Артикул | SP2503XE61 |
| Завантажте додаткові матеріали | |
| Призначення | Приватні басейни |
| Для солоної води | Так |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 19 200 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 4.8 при 10 м |
| Корисна потужність, к. с. | 0.3 |
| Потужність, кВт | 0.5 |
| З'єднання | 2" |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 11.0 |
| Розмір в упаковці | 503х271х210 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |