


91 188 ₴
Діатомітові фільтри Hayward серії ProGrid — найефективніше рішення для очищення води в домашніх басейнах. Гарантують фільтрацію води з тонкістю до 2-5 мікронів і дають змогу знизити споживання хімії на 50-70%. Hayward ProGrid виготовлений з армованого поліестеру та розрахований на роботу в умовах впливу УФ і вологості. В основу фільтра закладено модуль із системи нейлонових сіток. Для заповнення модуля фільтрації використовується засипка з діатоміту, яка покриває мережі та забезпечує найякіснішу фільтрацію води з можливих. Кран SP0710XR50E купується окремо. Кран SP0710XR50E купується окремо. Не рекомендується обробляти воду альгіцидами на ранкових солях амонію PHMB і флокулянтами під час використання діатомітових фільтрів. Продуктивність: 16 м3/год Тип підключення: бічне завантаження діатоміту: 2 кг З'єднання: 50 мм
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Призначення | Домашні басейни, комфортні басейни |
| Тип фільтра | Діатомітовий |
| Корпус фільтра | Полиэестер |
| Стійкість до корозії й ультрафіолету | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 70 000 |
| Діаметр фільтра | 660 мм |
| Тонкість фільтрації: | до 2 мікронів |
| Макс. пропускна здатність, м3/год | 16 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3.5 |
| Тип підключення | Бічне |
| З'єднання | 1.5" |
| Площа фільтра, м2 | 3.3 |
| Максимальна робоча температура, °C | 65°С |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 870х660 мм |
| Вага, кг | 30 |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | США Америки |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |