



25 628 ₴
Фільтр EMAUX MFV27 призначений для механічного очищення води в приватних плавальних і SPA басейнах. Фільтр виготовлений із високоміцного поліетилену. Міцний суцільний дутий корпус. Витримує підвищений тиск і температуру води та оточення. Використовувані матеріали надійні, мають антикорозійні властивості та підходять для використання в будь-яких погодних умовах. Рекомендується для басейнів до 72 000 л.
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Полиэтилен |
| Стійкість до корозії й ультрафіолету | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 72 000 |
| Макс. пропускна здатність, м3/год | 18 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 40psi/2.8bar |
| Завантаження піску, кг | 185 |
| Фракція піску, мм | 0.5 - 0.8 |
| Тип підключення | Верхнее |
| З'єднання | 63 мм |
| Площа фільтра, м2 | 0.4 |
| Максимальна робоча температура, °C | 50 °C |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 1133х675 мм |
| Вага, кг | 32.7 |
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці на фільтрційну ємність Emaux |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 1133х675 мм см |
| Вага | 32.7 |
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип підключення | Верхнє |
| Тип | обладнання для фільтрації |
| Завантаження піску, кг | 185.0000 |
| Тип фільтра | Пісочний |
| Тип товару | Фільтри |
| Макс. пропускна здатність, м година | 18.0000 |
| Площа фільтра, м | 0.36 |
| Гарантія | 24 місяці на фільтраційну ємність Emaux |