22 059 ₴
Відправка з 01 червня 2026Відцентровий насос без префільтра LX pumps WTB300T для обслуговування басейнів і систем марікультури (розведення морських водоростей, риб, молюсків, ракоподібних у штучних умовах). Ефективно використовується для створення напору та циркуляції води. Може застосовуватися для атракціонів і протитоків. Модель виготовлена за сучасною технологією з використанням довговічних термостійких, антикорозійних матеріалів. З муфтами в комплекті. Насос високої потужності.
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Призначення насоса | Атракціони, протитоки |
| Наявність префільтра | Немає |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 60 при 8 м |
| Вхідна потужність, кВт | 3 |
| Вихідна потужність, л. с. | 4 |
| З'єднання | 75 мм |
| Додатково |
|
| Розмір | 412х281х323 мм |
| Вага, кг | 23.9 |
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. Під час монтажу насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Тайвань |
| Об'єм басейну | 100 куб. м |