


15 249 ₴
Elecro Nano Splasher — нове покоління електронагрівачів Елекро. Це ідеальне рішення для нагрівання води в каркасних басейнах об'ємом до 10 м3. Основна перевага моделі — швидкий монтаж і повна готовність до роботи. Все, що необхідно — це просто увімкнути пристрій до розетки! В електричних нагрівачах Elecro використовуються титанові спіралеподібні тени, які створюють лійкоподібну траєкторію протоку води, що виключає появу накипу. Нагрівачі Nano Splasher дуже прості в установленні та забезпечують бездоганне рішення для нагрівання води у вашому басейні. Підходять для солоної та морської води. Це оптимальне співвідношення ціни та якості для обігріву Вашого басейну!
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Підходить для солоної або морської води | Да |
| Нагрівальний елемент | Титан |
| Проточна частина | Титан |
| Вбудований контактор | Немає |
| Потужність | 3 кВт |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Номінальна сила струму, А | 13 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Максимальний протік води, м3/год | 17 |
| Мінімальний протік води, м3/год | 1 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Керування контрольним термостатом | Аналогове керування від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Захист від перегрівання | Вимкнення за 60 °C (зкидання вручну) |
| Монтаж | Підлогове та настінне встановлення |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Вага, кг | 3.1 |
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Синій |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм басейну | 10 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 |
| Максимальний робочий тиск | 4 |
| Призначення | приватні басейни |
| Тип | нагрівачі |