

47 644 ₴
Пісочна система очищення води з верхнім під'єднанням для приватних плавальних басейнів. Одна з найпопулярніших серій фільтраційних установок у світі. Бак виготовлений із поліпропілену, посиленого скловолокном. Мотанний корпус має спеціальне захисне просочення. Насос із префільтром серії SC. Повністю готова до використання система укомплектована 6-режимним клапаном керування фільтрацією, сполучними муфтами, манометром. У комплекті установна платформа. Фільтраційне встановлення Emaux FSF500 оптимально підійде для очищення басейнів об'ємом до 45 тис. л.
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Поліпропілен, посилений скловолокном |
| Стійкість до корозії й ультрафіолету | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 46 000 |
| Діаметр фільтра | 535 мм |
| Макс. пропускна здатність, м3/год | 11.1 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2.5 Бар |
| Завантаження піску, кг | 85 |
| Фракція піску, мм | 0.5 - 0.8 |
| Тип підключення | Верхнее |
| З'єднання | 50 мм |
| Площа фільтра, м2 | 0.2 |
| Максимальна робоча температура, °C | 43°С |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 856x760 мм |
| Вага, кг | 30.5 |
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці на фільтрційну ємність Emaux |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 44 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30.5 |
| Завантаження піску, кг | 85 |
| Макс. пропускна здатність, м година | 11.1000 |
| Призначення | Домашні басейни |
| Площа фільтра, м | 0.22 |
| Розмір | 856x760 мм см |
| Тип | обладнання для фільтрації |
| Тип підключення | Верхнє |
| Тип товару | Встановлення в зборі |
| Тип фільтра | Пісочний |