



103 286 ₴
98 121,70 ₴
Fairland InverX 28 IXCR – це флагман серед теплових насосів Fairland. Ідеальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 45 000 л. Насоси InverX відрізняються тихою роботою завдяки безступінчатому інверторному компресору. Технологія Turbo Silence забезпечує плавне регулювання продуктивності, досягаючи оптимальної температури води. Компактний, з міцним алюмінієвим корпусом і титановим теплообмінником, насос працює з хлорованою і морською водою.
Доступне Wi-Fi керування через додаток Fairland Smart Pool для партій, вироблених до травня 2025 року, і через додаток iGarden – для партій з травня 2025 року.
| Артикул | IXCR28/AVTXI28 |
|---|---|
| Завантажте додаткові матеріали | |
| Тип насоса | Моноблок |
| Тип конструкції | Стандартний/класичний |
| Інвертор | Так |
| Температура роботи (при мін. температурі повітря) | Від -15°C |
| Управління | Wi-Fi, Панель на корпусі |
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +15°C, t° нагрітої води +26°C |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища +26°C, t° нагрітої води +26°C |
|
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Призначення | Домашні басейни |
| Теплова потужність, кВт | 11.3 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.18 - 1.53 |
| Номінальна сила струму, А | 0.78 - 6.65 |
| Макс. об'єм басейну, м³ | 40 |
| Рекомендований потік води, м³/год | 2-4 |
| Мінімальний приток повітря, м³/год | 1 500 |
| З'єднання | 50 мм |
| Матеріал нагрівача | Титан |
| Матеріал корпусу | Нержавіючий сплав алюмінію |
| Компресор | Mitsubishi |
| Робоча температура повітря | Від -15 до 43°C |
| Робоча температура води | Від 12 до 40°C |
| Звуковий тиск (1 м) | Від 38.5 до 45.5 дБА |
| Звуковий тиск (10 м) | Від 18.5 до 25.5 дБА |
| Тип фреону | R32 |
| Вага холодоагенту, г | 550 |
| Режим розморожування | Так |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 799×432×650 мм |
| Вага в упаковці, кг | 58.0 |
| Виробник | Fairland |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник та компресор, 5 років на інші комплектуючі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fairland |
| Країна виробник | Китай |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 років гарантії на теплообмінник і компресор, 5 років на інші комплектуючі |