


23 307 ₴
Elecro Evolution 2 — нове покоління преміум електронагрівачів Елекро. В електричних нагрівачах Elecro використовуються титанові спіралеподібні тени, які створюють лійкоподібну траєкторію потоку води, що запобігає появі накипу. У серії Evolution 2 використовуються контактори Siemens, які забезпечують надійніше з'єднання й гарантують довговічність роботи пристрою. Нагрівачі Elecro Evolution 2 легкі в установленні та забезпечують бездоганне рішення для нагрівання води у вашому басейні. Підходять для солоної та морської води.
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Підходить для солоної або морської води | Да |
| Нагрівальний елемент | Титан |
| Проточна частина | Титан |
| Вбудований контактор | Siemens 3RT202 |
| Потужність | 6 кВт |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Номінальна сила струму, А | 27 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Максимальний протік води, м3/год | 17 |
| Мінімальний протік води, м3/год | 4 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Керування контрольним термостатом | Аналогове керування від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Захист від перегрівання | Вимкнення за 60 °C (зкидання вручну) |
| Монтаж | Підлогове та настінне встановлення |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Вага, кг | 4.3 |
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Об'єм басейну | 40 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 |
| Максимальний робочий тиск | 4 |
| Призначення | приватні басейни |
| Тип | нагрівачі |