


16 830 ₴
Elecro Flowline 2 — нове покоління електронагрівачів Елекро. В електричних нагрівачах Elecro використовуються титанові спіралеподібні тени, які створюють лійкоподібну траєкторію протоку води, що виключає появу накипу. Нагрівачі Elecro Flowline 2 легкі в установленні та забезпечують бездоганне рішення для нагрівання води у вашому басейні. Підходять для солоної та морської води. Це оптимальне співвідношення ціни та якості для обігріву Вашого басейну!
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Підходить для солоної або морської води | Да |
| Нагрівальний елемент | Титан |
| Проточна частина | Титан |
| Вбудований контактор | Немає |
| Потужність | 3 кВт |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Номінальна сила струму, А | 13 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Максимальний протік води, м3/год | 17 |
| Мінімальний протік води, м3/год | 1 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Керування контрольним термостатом | Аналогове керування від 0 до 45 °C (крок налаштування 1.2 °C) |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Захист від перегрівання | Вимкнення за 60 °C (зкидання вручну) |
| Монтаж | Підлогове та настінне встановлення |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Вага, кг | 3.5 |
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Максимальний робочий тиск | 4 |
| Призначення | приватні басейни |
| Тип | нагрівачі |