Fairland InverX 56 - це прапорман серед теплових насосів Fairland. Ідеальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об'ємом до 95 000 л. Fairland InverX - це ультратихі теплові насоси. Безступчастий компресор і вентилятор мінімізують вібрації під час роботи насоса, а унікальна технологія Turbo Silence забезпечує плавну регулювання продуктивності, завдяки чому досягається необхідна температура води в басейні на оптимальному рівні ефективності. Компактний, стильний і простий у з' єднанні! Собака має міцний алюмінієвий корпус і титановий теплообмінник, завдяки чому він може працювати з хлорованою та морською водою. Також доступ до Wi-Fi керування з вашого смартфону, через додаток Fairland Smart Pool, який можна завантажити на Google Play або App Storore.
- Максимальна теплова потужність: 21.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.7 - 15.5
- Фреон: R32
| Вказівні матеріали | |
|---|
| Інвертор | Да |
|---|
| Режим роботи | Обігрів і охолодження |
|---|
| Керування з телефону | Wi-Fi |
|---|
| Показники в режимі обігріву при t° навколишнього середовища 15 °C, t° нагрівання води 26 градусівC | - Теплова потужність: у режимі Smart - 12 кВт; в Booster режимі - 14.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.7 - 8
|
|---|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 26 °C, t° нагрівання води 26 градусівC | - Теплова потужність: у Smart режимі - 18 квт; в Booster режимі - 21.5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 6.5 - 15.5
|
|---|
| Показники в режимі охолодження, при t° навколишнього середовища 35 градусівC, t° нагрівання води 28 градусівC | - Сила охолодження: 8.2 кВт
- Рекомендований об’єм басейну для охолодження: 25 - 50 м3
|
|---|
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
|---|
| Теплова потужність, кВт | 21.5 |
|---|
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.31 - 3.08 |
|---|
| Номінальна сила струму, А | 13.4 |
|---|
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | 50-100 |
|---|
| Рекомендований потік води, м3/ч | 6.5-8.5 |
|---|
| З' єднання | 50 мм |
|---|
| Матеріал розігрівача | Титан |
|---|
| Матеріал для корпусу | Нержавіючий сплав алюмінію |
|---|
| Компресор | Mitsubishi або Panasonic |
|---|
| Робоча температура | От -15 до 43°C |
|---|
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
|---|
| Звуковий тиск (1 м) | Від 42,9 до 50,8 дБА |
|---|
| Звуковий тиск (10 м) | Від 22,9 до 30,8 дБА |
|---|
| Фреон | R32 |
|---|
| Режим розморозки | Да |
|---|
| Комплектація | - Тепловий насос Fairland InverX 56
- Дренальна трубка
- Прохід для дренажної трубки
- 2 муфти для з’ єднання
- Інструкція
|
|---|
| Розмір | 995 х 432 х 750 мм |
|---|
| Вага, кг | 70 |
|---|
| Виробник | Fairland |
|---|
| Країна виробників | Китай |
|---|
| Гарантія | 36 місяців |
|---|