Fairland InverX 26 - це прапорман серед теплових насосів Fairland. Ідеальний варіант для нагрівання або охолодження води в басейні об’ємом 40 000 кілометрів. Завдяки інтегрованій системі управління насос може працювати в трьох різних режимах: Booster, Smart і Silence, забезпечуючи теплову потужність до 120%. Fairland InverX - це ультратихі теплові насоси. Безступчастий компресор і вентилятор мінімізують вібрації під час роботи насоса, а унікальна технологія Turbo Silence забезпечує плавну регулювання продуктивності, завдяки чому досягається необхідна температура води в басейні на оптимальному рівні ефективності. Компактний, стильний і простий у з' єднанні! Собака має міцний алюмінієвий корпус і титановий теплообмінник, завдяки чому він може працювати з хлорованою та морською водою. Також доступ до Wi-Fi керування з вашого смартфону, через додаток Fairland Smart Pool, який можна завантажити на Google Play або App Storore.
- Максимальна теплова потужність: 10,5 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.9 - 15.6
- Фреон: R32
| Вказівні матеріали | |
|---|
| Інвертор | Да |
|---|
| Режим роботи | Обігрів і охолодження |
|---|
| Керування з телефону | Wi-Fi |
|---|
| Показники в режимі обігріву при t° навколишнього середовища 15 °C, t° нагрівання води 26 градусівC | - Теплова потужність: у режимі Smart - 6 кВт; в Booster режимі - 7 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 4.9 - 7.1
|
|---|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 26 °C, t° нагрівання води 26 градусівC | - Теплова потужність: у режимі Smart - 8.5 квт; в Booster режимі - 10.2 кВт
- Коефіцієнт продуктивності: 7.3 - 15.6
|
|---|
| Показники в режимі охолодження, при t° навколишнього середовища 35 градусівC, t° нагрівання води 28 градусівC | - Сила охолодження: 4.5 кВт
- Рекомендований об’єм басейну для охолодження: 10 - 20 м3
|
|---|
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
|---|
| Теплова потужність, кВт | 10.5 |
|---|
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 0.18 - 1.43 |
|---|
| Номінальна сила струму, А | 6.2 |
|---|
| Рекомендований об'єм басейну, м3 | 20-40 |
|---|
| Рекомендований потік води, м3/ч | 2-4 |
|---|
| З' єднання | 50 мм |
|---|
| Матеріал розігрівача | Титан |
|---|
| Матеріал для корпусу | Нержавіючий сплав алюмінію |
|---|
| Компресор | Mitsubishi або Panasonic |
|---|
| Робоча температура | От -15 до 43°C |
|---|
| Робоча температура води | От 12 до 40°C |
|---|
| Звуковий тиск (1 м) | Від 38,5 до 45,5 дБА |
|---|
| Звуковий тиск (10 м) | От 18,5 до 25,5 дБА |
|---|
| Фреон | R32 |
|---|
| Режим розморозки | Да |
|---|
| Комплектація | - Тепловий насос Fairland InverX 26
- Дренальна трубка
- Прохід для дренажної трубки
- 2 муфти для з’ єднання
- Інструкція
|
|---|
| Розмір | 893 х 432 х 650 мм |
|---|
| Вага, кг | 59 |
|---|
| Виробник | Fairland |
|---|
| Країна виробників | Китай |
|---|
| Гарантія | 36 місяців |
|---|