

37 883 ₴
Фільтраційна система Emaux FSP650 з пластиковим баком із поліпропілену та насосом SS100 з префільтром. Рекомендується для домашніх наземних і заглиблених басейнів малих габаритів і купелей. Ефективний об'єм чаші, що обслуговується, до 62 500 л. Комплектується 6-портовим клапаном для зміни режиму фільтрації та перехідними муфтами. Готове рішення для домашнього басейну.
| Матеріали, що заколисуються |
|
|---|---|
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Поліпропілен |
| Стійкість до корозії й ультрафіолету | Да |
| Макс. об'єм обслуговованого басейну, л. | 62 500 |
| Діаметр фільтра | 627 мм |
| Макс. пропускна здатність, м3/год | 15.6 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 бари |
| Завантаження піску, кг | 145 |
| Фракція піску, мм | 0.5 - 0.8 |
| Тип підключення | Верхнее |
| З'єднання | 50 мм |
| Максимальна робоча температура, °C | 40°С |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 961x760 мм |
| Вага, кг | 33 |
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці на фільтрційну ємність Emaux |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр фільтра | 650 мм |
| Колір | Сірий |
| Об'єм басейну | 62 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 |
| Завантаження піску, кг | 145 |
| Макс. пропускна здатність, м година | 15.6000 |
| Призначення | Домашні басейни |
| Розмір | 961x760 мм см |
| Тип | обладнання для фільтрації |
| Тип підключення | Верхнє |
| Тип товару | Встановлення в зборі |
| Тип фільтра | Пісочний |